Nagroda Starosty Powiatu Wejherowskiego

Dnia 1 czerwca br. w budynku Starostwa Powiatu Wejherowskiego, odbyło się spotkanie ze sportowcami i trenerami, gdzie otrzymałem nagrodę od Pani Starosty, Gabrieli Lisius za zasługi dla rozwoju sportu w roku 2014. Otrzymałem piękną, pamiątkową statuetkę oraz nagrodę pieniężną. Podczas spotkania obecni byli przedstawiciele Zarządu Powiatu, a także inni nagrodzeni: Mistrzowie Świata w tańcu - Klub Świat Tańca Jacka i Joanny Bernaśkiewicz, Mistrzynie Polski młodziczek w siatkówce z trenerem APS Rumia oraz ojciec utalentowanego żeglarza Tytusa Butowskiego. Gratuluję pozostałym sukcesów i dziękuję Pani Gabrieli Lisius za wyróźnienie!

Ostatni raz nagrodę z rąk ówczesnego Starosty, Józefa Reszke odbierałem jeśli dobrze pamiętam w roku 2011, tak więc nie często zdarza mi się być gościem w budynku Starostwa Powiatu Wejherowskiego. Nagroda cieszy tym bardziej, że otrzymałem ją za sukcesy trenerskie, a tych w roku 2014, a także teraz, w obecnym 2015 roku jest nie mało.

Rok bieżący przyniósł mi wiele radości z sukcesów moich podopiecznych. Nie czas na podumowania, gdyż sezon jeszcze trwa, a druga część pracy, rozpocznie się we wrześniu, kiedy przyjdzie czas na drugą część sezonu. W czerwcu jeszcze czeka mnie start w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Rzeszowie, gdzie będę bronił tytułu Mistrza Polski. Lipiec upłynie pod znakiem obozu sportowo-rekreacyjnego, na który zapisało się ponad 30 osób. Okres letnich wakacji szkolnych to też poszukiwania środków na wyjazd Zuzi Kalbarczyk na Mistrzostwa Europy do San Sebastian w Hiszpanii.

Zachęcam do odwiedzania strony mojego Klubu. Wpis dot. nagrody Startosty, znajduje się tutaj.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!