Obozy i szkolenia

aObozy letnie i zgrupowania "Fight Zone"

Nieprzerwanie od 2007 roku jestem organizatorem Obozów Letnich oraz zgrupowań zimowych "Fight Zone". Letni i zimowy wypoczynek cieszy się uznaniem i popularnością wśród moich Klubowiczów, ich rodziców, a także osób spoza Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. Wypoczynek letni zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty i podlega kontroli tej Instytucji. Zachęcam do odwiedzania strony, poświęconej Obozom "Fight Zone" - www.facebook.com/fightzone.obozy.

aPropozycja dla kolonii i grup zorganizowanych

Od 2006 roku jestem zapraszany na wszelkiego rodzaju wypoczynki - kolonie, zielone szkoły i obozy sportowe. Jako instruktor z doświadczeniem, kompleksowo, ciekawie i z zaangażowaniem prowadzę zajęcia z zakresu sportów walki - kickboxingu, boksu, samoobrony. Organizatorom kolonii i obozów sportowych, a także biurom turystycznym proponuję wzbogacenie i  urozmaicenie pobytu nad morzem poprzez:

  • trening sztuk walki i kickboxingu, z elementami gier i zabaw ruchowych dla dzieci w wieku od lat 5 do 13;
  • trening kickboxingu i boksu z elementami samoobrony dla grupy starszej, młodzieży i dorosłych.

Posiadam 20-letnie doświadczenie w sztukach i sportach walki. Jestem licencjonowanym instruktorem: kickboxingu, boksu, samoobrony, organizatorem obozów letnich i zimowych od 2007 roku, posiadam uprawnienia kierownika placówek wypoczynku i obozów wędrownych. Zapraszam do współpracy!

saaaZajęcia amaogą odbywać się na sali gimnastycznej, salce fitness, na świetlicy lub też na otwartej przestrzeni i w terenie. Proponuję zajęcia zarówno ze sprzętem do treningu typu: rękawice, tarcze do kopnięć, tarcze trenerskie, packi do kopnięć itp, jak i bez sprzętu. Koszt zajęć jest uzależniony od liczebności grupy oraz ilości zaplanowanych treningów. Zajęcia trwać mogą od 60 do 90 minut/jednostka treningowa.

W sprawie omówienia szczegółów współpracy, zapraszam organizatorów kolonii, obozów i zielonych szkół do kontaktu ze mną: tel. 695 650 914, email: rafal.karcz@sportwejherowo.pl

aaSeminarium z Rafałem Karcz

Kluby Sportów i Sztuk Walki, zainteresowane spotkaniem treningowym, wymianą doświadczeń, czy seminarium zapraszam do kontaktu ze mną. Podczas seminarium prowadzę treningi zarówno dla Klubów, które trenują już sport kickboxing, a także dla grup nieformalnych, które dopiero przygotowują się do założenia Klubu lub chcą poszerzyć klubową ofertę sportów walki w swoich jednostkach o widowiskowy i uznany sport walki - kickboxing.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie ustalenia szczegółów:

tel. 695 650 914, email: rafal.karcz@sportwejherowo.pl

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!